Klimatyczna fotografia ślubna

// wyjątkowe historie i nastrojowe portrety //

Wierzymy w siłę dobrych opowieści. To one pomagają nam zrozumieć świat, dają siłę i inspirują. Od wielu lat tworzymy czułe historie o miłości. Zachwyca nas codzienne życie, dlatego opowiadamy o prostych rzeczach i szukamy piękna w drobnych gestach. 
 
Żyjemy i pracujemy razem. Nasze zdjęcia zbieramy w całej Polsce. 

POJAWILIŚMY SIĘ W TYCH MAGAZYNACH I BLOGACH:

Piękne reportaże ze ślubów

Fotografujemy śluby w różnych stylach — czujemy się świetnie zarówno w namiotach w środku lasu, jak i starych gorzelniach. Wianki i bose stopy są dla nas tak samo ważne, co długie welony i stare kościoły. Filozofia slow weddings jest nam bardzo bliska i łączy wiele naszych historii.

Emocjonalne sesje we dwoje

Nasze sesje mają w sobie dużo spokoju. Uwielbiamy zamykać się w mieszkaniach albo innych małych przestrzeniach, puszczać muzykę, tworzyć intymny klimat i fotografować czułe gesty. Stawiamy na prostotę, minimalizm, gęsty klimat i snucie opowieści.

Kliknij w zdjęcia poniżej, żeby poznać historie naszych par.

Priscilla + David

boho przyjęcie pod girlandami w Kotulińskiego 6

Ewelina + Dawid

nastrojowa sesja w mieszkaniu i spacer po ulicach Wrocławia

Sonia + Wojtek

plenerowy ślub pod wielkim dębem i przyjęcie z widokiem na nocne niebo

Poznajmy się nieco lepiej

wymieńmy się ciekawostkami o sobie

on – ma ciarki, kiedy ktoś powie „Wes Anderson” / ona – ma kolekcję kwiatów zrobionych z biletów autobusowych / oni – uwielbiają rozmawiać jeżdżąc nocą bez celu / on – jest uzależniony od włoskiej pasty / ona – jest zakochana w filmach Sorrentino / oni – całe życie szukają dobrych historii / on – z utęsknieniem czeka na renesans horrorów / ona – orzechowe chrupki traktuje jak lek na całe zło / oni – długość obejrzanych filmów zaczynają liczyć w latach / on – czuje się dobrze, kiedy widzi przed sobą pusty horyzont / ona – uwielbia zapach mandarynek z bazylią / oni – wzruszają się na świątecznych reklamach / on – całkiem nieźle tańczy w swojej głowie / ona – fotografuje krajobrazy z okna samochodu / oni – marzą o nakręceniu własnego filmu / on – mógłby zamieszkać w sklepie papierniczym / ona – przyjaźni się ze wszystkimi psami / oni – mają tyle lampek, że elektrownia wysyła im kartki na święta / on – przedmioty na biurku układa od linijki / ona – robi zdjęcia w Google Street View / oni – budują relacje ze swoimi roślinami