Marta i Damian - agroturystyka Pustelnik

 

Są miejsca do których po prostu uwielbiamy wracać. Przyjeżdżamy do nich po raz pierwszy, spędzamy kilka minut i wiemy, że to miłość od pierwszego wejrzenia, pogłaskania psa albo spróbowania najlepszego wegańskiego rosołu po tej stronie Missisipi. Pustelnik, ukryty gdzieś pomiędzy pięknymi dolnośląskimi lasami, odwiedziliśmy w zeszłym roku i chociaż ciężko było go opuścić to wiedzieliśmy, że jeszcze kiedyś się zobaczymy.

A jak zaczęło się tym razem? Od pysznej kawy po wietnamsku, rozmowy o dobrych filmach i słuchaniu historii z podróży. Marta i Damian to zapaleni podróżnicy, fani ziemniaków i rogatych zwierząt (w szczególności fantastycznych baranów). Tego dnia zabrali nas w podróż po swoim świecie, przeżytych przygodach, tradycjach, a dzięki ich zagranicznym znajomym (którzy niestety nie mogli pojawić się osobiście) udało nam się wirtualnie odwiedzić kilka krajów.

Przyjęcie Marty i Damiana było w dużej mierze DIY, a właściwie DIWithFriends. Od kwiatów na stołach, przez przepiękny słodki stół (zobaczcie marchewki!) po fantastyczne grafiki baranków-podróżników (ciągle zastanawiamy się, kto był autorem kaczek w łazienkach). To był świetny dzień - pełen klimatu, śmiechu i wielu drobnych detali, które fantastycznie było razem odkrywać.

przygotowania i przyjęcie - Agroturystyka Pustelnik
bukiet i wianek – Kreacja
muzyka – Tacy sami
dekoracje, słodki stół i wiele innych - Marta, Damian i ich bliscy :-)