Ewelina + Dawid

Sesje w niewielkich przestrzeniach zajmują szczególne miejsce w naszych sercach. Mieszkania pełne zakamarków, wyjątkowych przedmiotów i okien pokazujących nieznaną dotąd perspektywę, przypominają miniaturowe światy. Szczególnie gdy spokój i czułość zaczynają zastępować powietrze wokół nas.

wroclaw sesja narzeczenska 001 1
wroclaw sesja narzeczenska 002 2
wroclaw sesja narzeczenska 003 3
wroclaw sesja narzeczenska 004 4
wroclaw sesja narzeczenska 006 5
wroclaw sesja narzeczenska 005 6

Cztery ściany i kilka okien

Pierwsze spotkania są podszyte lekkim stresem i ekscytacją. Chwila na poznanie się, wsłuchanie w muzykę, kilka próbnych zdjęć i kolejne godziny przestają być fotograficzną sesją. Zmieniają swój charakter, fotograf znika za zamkniętymi powiekami i zostaje tylko dwójka zakochanych, cztery ściany i cały świat żyjący za oknem, w dziwnie przyspieszonym tempie.

wroclaw sesja narzeczenska 017 17
wroclaw sesja narzeczenska 018 18
wroclaw sesja narzeczenska 021 19
wroclaw sesja narzeczenska 023 20
wroclaw sesja narzeczenska 019 21
wroclaw sesja narzeczenska 022 22
wroclaw sesja narzeczenska 025 23
wroclaw sesja narzeczenska 024 24

Krótki spacer po Wrocławiu

A kiedy już uda się otworzyć oczy, ubrać płaszcz i związać buty, można wyjść i podziwiać. Długie mosty i wąskie uliczki, stare kamieniczki i nowoczesne murale, knajpki, kawiarnie i włoskie pizze w polskim mieście. Tych ostatnich nie odmawiamy, bo jak odmówić, kiedy tyle się przeszło i tyle sfotografowało. Do tego rozmowy i śmiechy, a także obietnica kolejnych spotkań. Z aparatem i bez.

Ten wpis został wyróżniony przez Beloved Stories

kliknij, żeby zobaczyć całość